EN

KARİYER

OZG ile Çalışmak


OZG, insanlara büyük ve önemli projelerde çalışma imkânı sunmaktadır. OZG, her türde enerji santrallerinin ve endüstriyel tesislerin yapım projelerinden araç muayene istasyonları ve zirai tesislerinin işletilmesine kadar çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Biz, OZG olarak bu ekibin üyesi olan insanları; hedeflerimizi ve değerlerimizi paylaşan, yaptığımız bütün işlere kişisel bağlılığını ve isteğini katan yetenekli bireyler olarak tanımlamaktayız. Uzman ve yetenekli bireylerin katılımı, OZG’nin sektörel ihtisaslarına ve becerilerine katkıda bulunmakta, ve üstlenilen her projede en üst seviyede performans standartlarını yakalama konusunda oldukça önemli bir role sahiptir.

İş İmkânları


En güncel açık pozisyonlar için lütfen İş İlanları kısmını ziyaret ediniz.

Firmamızdaki tüm pozisyonlar için internet sitemizde online başvuru formu bulunmaktadır. OZG’de çalışmak amacıyla başvuruda bulunmak için lütfen başvuru formumuzda belirtilen şartları inceleyiniz.

Her bir başvuru detaylı bir şekilde incelenip değerlendirilerek, başvuran kişi ile İnsan Kaynakları departmanımız iletişime geçmektedir. Başvuru, aynı zamanda bilgilerinizin OZG’nin veri tabanına kaydedildiğini teyit etmektedir.

Sorularınız için lütfen ik@ozg.com.tr adresinden bizimle iletişime geçiniz.